Karrier

A MelanomaMobil magas színvonalú professzionális anyajegy, melanoma- és bőrrákszűrő szolgáltatásával a magyar magán egészségügyi szolgáltató piac sikeres és elismert szereplője.

A MelanomaMobil budapesti rendelőjébe keres:

Egészségügyi asszisztenst

Napi 6 órás részmunkaidőre VAGY alkalmi munkaidőre, amely heti egy-két 6 órás időtartamot foglal magába. A betöltendő munkakör változó beosztással (délelőtt vagy délután) végzendő.

Feladatok:

  • Páciensek fogadása, a szűréssel kapcsolatos asszisztensi feladatok végzése
  • A szűréseken az adminisztrációs feladatok elvégzése
  • A napi vizsgálatok díjának megfizetésével kapcsolatos pénzügyi teendők intézése
  • A bőrgyógyászati vizsgálatokhoz szükséges fogyóeszközök és anyagok eloírás szerinti pontos előkészítése a rendelésekre, a szakorvos munkájának támogatása, segítése
  • A vizsgáló orvos útmutatása alapján fotó dokumentáció elkészítése

Elvárások:

  • Egészségügyi végzettség
  • Ügyfélorientált gondolkodásmód
  • Empátia, precizitás, jó kommunikációs képesség
  • Ápolt megjelenés

Előny:

  • Magánegészségügyben szerzett munkatapasztalat
  • Fotózás iránti érdeklődés

Amit kínálunk:

  • Fiatal, lendületes, professzionális csapat
  • Korszerű munkamódszer és kulturált munkakörnyezet
  • Rugalmas munkavégzés
  • Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye: Budapest

Fényképes önéletrajzokat a info@melanomamobil.hu-ra várunk.