Karrier

A MelanomaMobil magas színvonalú professzionális anyajegy, melanoma- és bőrrákszűrő szolgáltatásával a magyar magán egészségügyi szolgáltató piac sikeres és elismert szereplője.

A MelanomaMobil budapesti rendelőjébe keres:

Egészségügyi asszisztenst

teljes, vagy részmunkaidőben (8 vagy 6 órában), változó – délelőtt és délutáni – beosztással végzendő anyajegy, melanoma- és bőrrákszűrő szűrési asszisztensi és adminisztratív feladatok elvégzésére.

Feladatok:

  • Páciensek fogadása, a szuréssel kapcsolatos asszisztensi feladatok végzése
  • A szuréseken az adminisztrációs feladatok elvégzése
  • A napi vizsgálatok díjának megfizetésével kapcsolatos pénzügyi teendok intézése
  • A borgyógyászati vizsgálatokhoz szükséges fogyóeszközök és anyagok eloírás szerinti pontos elokészítése a rendelésekre, a szakorvos munkájának támogatása, segítése
  • A vizsgáló orvos útmutatása alapján fotó dokumentáció elkészítése

Elvárások:

  • Egészségügyi végzettség
  • Ügyfélorientált gondolkodásmód
  • Empátia, precizitás, jó kommunikációs képesség
  • Ápolt megjelenés

Előny:

  • Magánegészségügyben szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk:

  • Fiatal, lendületes, professzionális csapat
  • Korszerű munkamódszer és kulturált munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Budapest

Fényképes önéletrajzokat a hr@melanomamobil.hu-ra várunk.